• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/sarsaniletisim
 • https://plus.google.com/+selimarslansarsaniletisim/posts
 • https://www.twitter.com/sarsaniletisim
Site Menüsü
Site Haritası
Üyelik Girişi
 • iPhone 3GS HAKKINDA - 23/11/2009
 • iPhone ANKARA 3GS

  Apple iPhone 3G S : Apple yeni modeli iPhone 3G S cep telefonunu tanıttı. Bugüne kadarki en güçlü ve en karizmatik iPhone modeli olan Apple iPhone 3G s cep telefonu iPhone 3G'e kıyasla iki kata varan geliştirilmiş hız ve performansın yanında daha uzun pil ömrü, yüksek kalitede 3 megapiksellik otofokuslu kamera, kolay video kayıt fonksiyonları ve elsiz sesli kontrol gibi çeşitli özelliklere sahip. Apple iPhone 3G S cep telefonunun yeni iPhone OS 3.0 işletim sisteminde Kes, Kopyala ve Yapıştır, MMS, Spotlight Search arama teknolojisi, yatay klavye ve benzeri gibi çeşitli yeni özellikler bulunuyor. Apple iPhone 3G S sahibi kullanıcılar, Apple'ın bugüne kadar bir milyardan fazla uygulamanın indirildiği App Store hizmetinden yararlanarak 50 binden farklı uygulama arasından beğendiklerini telefonlarına indirebiliyorlar.

  Apple iPhone 3GS

  Yeni iPhone OS 3.0 işletim sistemi üzerinde çalışan Apple iPhone 3G S cep telefonunda kes, kopyala, yapıştır, MMS, Spotlight Search arama teknolojisi, yatay klavye; TV programları, video görüntüler ve App Store'dan indirilen uygulamalar için genişletilmiş ebeveyn kontrolleri, ses kaydetme ve gönderme gibi zengin sayıda özelliklere yer verilmiş.

   

  iPhone 3GS

  Otofokus özellikli 3 megapiksel dijital kamera

  Apple Phone 3G S cep telefonu 3 megapiksel çözünürlüklü ve otofokuslu yeni dijital kamerası sayesinde şaşırtıcı kalitede fotoğraf çekme ve video kaydetme imkânı sunarak kullanıcıların bu değerli anlarını sevdikleriyle kolay ve hızlı şekilde paylaşmasının yollarını açıyor. Telefonu otofokuslu kamerası netlik, pozlama, renk ve kontrast ayarlarını en iyi görüntü kalitesini elde edecek şekilde ayarlarken otomatik makro fokus özelliğiyle ekstra yakın mesafeden yakın çekimler yapılmasına olanak tanıyor. Çekilen fotoğraf ve video görüntülerde Apple iPhone 3G S üzerinde işlemler yapılabiliyor ve ardından bunlar YouTube gibi internet sitelerine tek bir tıklama ile yüklenebiliyor. (iphone servisi)

   

  3GS

  Apple iPhone 3GS özellikleri

  Apple iPhone 3G S cep telefonu Apple iPhone 3G modeline göre ortalama olarak iki kat daha hızlı ve yüksek bir performans sergiliyor. Kullanıcılar bu sayede web sayfalarını daha hızlı görüntüleyebiliyor ve uygulamaları da daha hızlı yükleyebiliyorlar. OpenGL SD 2.0 standardının avantajlarını kullanan Apple iPhone 3G S yüksek kalitede 3D üç boyutlu grafikler sunuyor. Apple iPhone 3G S üstün performansını yanında uzun pil ömrü ile daha çok video seyretme, daha uzun süreli şarkı dinleme, internette daha çok dolaşma ve favori uygulamaları daha çok kullanabilme olanağı sunuyor. Yeni Apple iPhone 3G S 7.2 Mbps HSDPA özelliği ile daha hızlı ağ bağlantısı sunuyor. (iphone ankara tamir)

   

  3GS iPhone

  Apple iPhone sesli kontrol fonksiyonu

  Apple iPhone 3G S cep telefonunda bulunan sesli kontrol özelliği hem iPhone ve hem de iPod fonksiyonlarının elsiz şekilde kullanılmasını sağlıyor. Numara tuşlamak için telefonun mikrofonuna veya kulaklık setinin mikrofonuna doğru komutları seslendirmeniz yeterli. Sesli kontrol fonksiyonu sayesinde şarkılarınızı sanatçı, albüm veya listeye göre çalabiliyorsunuz ya da "play more songs like this" (buna benzer diğer şarkıları çal) komutu ile Genius (akıllı çalma) özelliğini devreye sokabiliyorsunuz. Sesli komutlarla iPhone cep telefonunuza bir şarkıyı çalarken geçici olarak duraklamasını, durmasını, bir sonraki şarkıya geçmesini, rasgele şarkı çalmasını sağlayabiliyor veya o anda ne çaldığını sorabiliyorsunuz.  (iphone ankara servis)

   

  Dijital pusula

  Entegre dijital pusula özelliği

  Apple iPhone 3G S cep telefonu anında navigasyona olanak tanıyan yeni entegre dijital pusula özelliğine de sahip. Telefonun pusula uygulaması o anda hangi yöne doğru olduğunuzu gösteriyor ve yönünüzü değiştirdiğiniz zaman o yönü gösteriyor. Böylece kendinizi manyetik kuzey yönüne göre ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca iPhone telefonun entegre GPS özelliği o andaki mevcut koordinatlarınızı otomatik olarak gösteriyor. Telefonun haritalarıyla da uyumlu olan pusula özelliği haritaların da doğru yöne uygun şekilde görüntülenmesi görevini görüyor. iphone servisi ankara

   

  Apple 3GS

  Apple 3GS multimedya özellikleri

  Yeni Apple iPhone 3G S cep telefonu VoiceOver olarak adlandırılan ve Apple iPhone 3G S telefonun ekranında ne varsa sesli olarak dinlemenize olanak tanıyan bir fonksiyona da sahip. Telefon bu özelliğiyle görme özürlü kullanıcıların aramalar yapma, e-posta mesajları okuma, internette dolaşma, şarkı dinleme ve uygulamaları çalıştırma gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirmelerini sağlıyor. Telefonun Zoom fonksiyonu tüm ekran üzerinde büyütme işlemlerini gerçekleştirirken 'White on Black' özelliği ekran renklerini tersine çevirerek görme yeteneği zayıf kullanıcıların daha yüksek kontrastlı bir görüntü elde etmesini kolaylaştırıyor. iphone ankara servisi

  Duyuru Arşivi

 • iPhone 4 Turbo Sim Kullanımı
 • iPhone 3GS ile iPhone 4 Karşılaştırması
 • iPhone 4 Özellikleri
 • Videoları Bilgisayara Aktarmak (iphone ankara servis)
 • iPhone 3GS HAKKINDA
 • iPhone 3GS Özellikleri
 • Bedava iPhone
 • PROGRAM PAKETİ (GÜNCEL)
 • MP3 leri zil sesi yapın
 • Apple iPhone 3G
 • Skype iPhone'da Kullanın
 • iPhone 3.1.2 YENİ VERSİYON ÇIKTI • SON HABERLER
  YÜKSEK MODEL CEP TELEFONLARINIZ PDALARINIZ, TABLET CİHAZLARINIZ ALINIR